Ga direct naar de inhoud, het hoofdmenu, het servicemenu of het zoekveld.

Samen lezen en lachen

Contactgegevens vrijwilligerscoördinatoren

 

Woonzorgcentrum Topaz Foreschate te Voorschoten

Coördinator: Betsy Pracht

Telefoon: 071 5614 931

E-mail: b.pracht@topaz.nl

 

Woonzorgcentrum Topaz Groenhoven te Leiden

Coördinator: Martine Brandt

Telefoon: 071 5120 745

E-mail: m.brandt@topaz.nl 

 

Woonzorgcentrum Topaz Haagwijk te Leiden

Coördinator: Teresa Tomei

Telefoon: 071 5796 010

E-mail: t.tomei@topaz.nl

 

Woonzorgcentrum Topaz Munnekeweij te Noordwijkerhout

Coördinator: Marijke den Elzen

Telefoon: 025 2375 544

E-mail: m.den.elzen-heemskerk@topaz.nl 

 

Verpleeg, behandel- en Huntingtoncentrum Topaz Overduin te Katwijk

Coördinator: Astrid Buskermolen

Telefoon: 071 4056 111

E-mail: a.buskermolen@topaz.nl 

 

Verpleeg- en behandelcentrum Topaz Overrhyn te Leiden

Coördinator: Inge Anholts

Telefoon: 071 4057 900

E-mail: i.anholts@topaz.nl 

 

Woonzorgcentrum Topaz Vlietwijk te Voorschoten

Coördinator: Betsy Pracht

Telefoon: 071 5798 101

E-mail: b.pracht@topaz.nl

 

Verpleeg- en behandelcentrum Topaz Zuydtwijck te Leiden

Coördinator: Martine Brandt

Telefoon: 071 5798 300

E-mail: m.brandt@topaz.nl 

 

Revalidatiehotel Topaz Revitel te Leiden

Coördinator: Paul Erkelens

Telefoon: 071 5251 999

E-mail: p.erkelens@topaz.nl  

 
 
Deze website maakt gebruik van cookies

Ook Topaz maakt gebruik van geanonimiseerde cookies om uw gebruikservaring te optimaliseren en voor de analyse van onze website. Bij het tonen en afspelen van YouTube video's worden cookies van derden geplaatst. Wij bieden u de keuze om zelf te beslissen welke cookies u toelaat. Klik op 'Akkoord' als u alle cookies accepteert of klik op 'Aanpassen' voor meer informatie en om zelf te bepalen welke cookies onze website plaatst.

Ook Topaz maakt gebruik van geanonimiseerde cookies om uw gebruikservaring te optimaliseren en voor de analyse van onze website. Bij het tonen en afspelen van YouTube video's worden cookies van derden geplaatst. Wij bieden u de keuze om zelf te beslissen welke cookies u toelaat. Klik op 'Akkoord' als u alle cookies accepteert of klik op 'Aanpassen' voor meer informatie en om zelf te bepalen welke cookies onze website plaatst.